Jesteśmy firmą, z którą wykonasz profesjonalne osuszanie budynków. Oferujemy pozbycie się wilgoci różnego pochodzenia z hal, domów, mieszkań czy pojedynczych pomieszczeń. Działamy skutecznie, sprawnie oraz profesjonalnie. Naszą siedzibę znajdziesz w Jastrzębiej pod Radomiem.

Osuszanie ścian oraz posadzek w trakcie budowy i remontów

W trakcie budowy czy remontu wykorzystywana jest spora ilość wody. Powstała przez to wilgoć nie jest mile widziana podczas kolejnych etapów prac czy wykończenia. Niezbędne jest więc wyschnięcie, które bez wspomagania może trwać bardzo długo. Wtedy pojawiamy się my! Posiadamy różne urządzenia, w tym takie, które umożliwiają osuszanie kondensacyjne, podposadzkowe czy iniekcję krystaliczną.

Osuszanie domu polega przede wszystkim na usuwaniu wilgoci budowlanej ze ścian i posadzek. Nasza firma proponuje osuszanie tynków oraz gładzi, a także ścian świeżo po malowaniu. Dodatkowo wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, wykonujemy także osuszanie posadzek anhydrytowych. Nasze działania przyspieszają procesy wiązania betonu.

Osuszanie po zalaniu – realizacja w Radomiu i okolicach

Poza pozbyciem się wilgoci po budowie czy remoncie proponujemy także osuszanie mieszkania i domu po zalaniu. Pozbędziemy się skutków awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej, a także pomożemy uporać się z zalaniem, do którego doszło w wyniku nadmiernych opadów atmosferycznych. Usuwamy wilgoć wszelkiego pochodzenia – oferujemy osuszanie piwnic, poddaszy, a także innych zalanych, zawilgoconych miejsc, np. ścian czy posadzek. Dodatkowo odgrzybiamy powierzchnie.

Wynajem urządzeń

Poza usługami związanymi z osuszaniem budynków i nie tylko oferujemy także wynajem sprzętu. Posiadamy szeroki wybór profesjonalnych urządzeń marek MASTER i TROTEC. W naszej ofercie dostępne są osuszacze kondensacyjne, nagrzewnice nadmuchowe, a także systemy typu MultiQube, które umożliwiają osuszanie podposadzkowe (usuwanie wilgoci spod podłóg).

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą osuszania budynków z zewnątrz oraz wewnątrz bądź wynajmem osuszaczy zachęcamy do współpracy. Najczęściej działamy w okolicach Radomia, choć chętnie podejmiemy się realizacji także w innych rejonach kraju.

Oferujemy szerokie spektrum pomiarów honorowanych przez ubezpieczycieli.