Ozonowanie to czysta oraz ekologiczna forma dezynfekcji otoczenia, która zapewnia także likwidację uciążliwych zapachów. Metoda ta nie wymaga stosowania agresywnych środków chemicznych, a jednak umożliwia usunięcie wszelkiego rodzaju zagrażających zdrowiu bakterii, wirusów, grzybów, roztoczy itp. Ozon dociera w nawet najbardziej niedostępne zakamarki, gwarantując skuteczność metody.

Jesteś zainteresowany ozonowaniem? Skorzystaj z naszych usług w okolicach Radomia!

Dezynfekcja ozonem wymaga precyzji oraz zachowania zasad bezpieczeństwa. Warto więc, by przeprowadzona została przez specjalistów w tej dziedzinie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – oferujemy ozonowanie mieszkania oraz domu. Z nami możliwe jest także dezynfekowanie żłobka czy przedszkola – to miejsca szczególnie narażone na rozprzestrzenianie się drobnoustrojów. Proponujemy także ozonowanie po zalaniach – nawet w osuszonych pomieszczeniach nadal mogą przebywać niebezpieczne dla zdrowia mikroorganizmy. Dezynfekcja ozonem umożliwia ich usunięcie, a także pozbycie się, charakterystycznego dla miejsc po zalaniach, zapachu stęchlizny.

Dezynfekcja i likwidacja nieprzyjemnych zapachów

Oddychaj głęboko! Profesjonalne ozonowanie mieszkania i innych pomieszczeń, pozwala cieszyć się czystym, świeżym powietrzem. Ponadto ozonowanie eliminuje nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniach oraz pojazdach. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy szczególnie osoby z okolic Radomia, ale jesteśmy otwarci na współpracę także z mieszkańcami innych rejonów kraju.